Kurtka pikowana- najlepszy jesienny wybór

0
1785
Kurtka pikowana- najlepszy jesienny wybór

Wraz z obniżeniem się temperatur przychodzą dylematy dotyczące tego jak się ubrać. Często zdarza się, że przeglądając nasze zasoby ubrań po prosu stwierdzamy, że mamy ich za mało i trzeba coś z tym zrobić. Zakupy wydają się więc nieuniknione. Wiąże się to często z dosyć dużymi wydatkami, przez co nie zawsze można pozwolić sobie na wszystko, czego tylko zapragniemy. Najważniejsza w kwestii ubrań jesiennych jest kurtka. Dobrze byłoby mieć kilka kurtek, które będą pasować do różnych okazji. Niestety przy dzisiejszych cenach nie wszystkich stać na to by kupić sobie kilka modeli. Dobrym rozwiązaniem będzie więc kupienie czegoś uniwersalnego, co pasuje do różnych sytuacji. Osoba, która kupiłaby sobie kurtkę bomberkę nie wyglądałaby w niej najlepiej, kiedy ubrałaby do tego elegancką koszulę. Z drugiej strony kiedy połączymy dobrze skrojony płaszcz ze zwykłą koszulką może to wyglądać dosyć dziwacznie. Najlepsze rozwiązania są więc pośrednie. Na szczęście na sklepowych półkach bez problemu znajdziemy kurtki, które nadają się raczej na każdą okazję- są to kurtki pikowane.

Kurtki pikowane stały się bardzo popularne już kilka lat temu. To wtedy najwięcej osób w nich chodziło. Dzisiaj jeszcze ciągle, przechodząc się po mieście, możemy zauważyć dużą część osób ubranych właśnie w kurtki pikowane. Jest to tak popularny wzór, że w zasadzie nie ma żadnych problemów z dostaniem takiej kurtki w sklepie. Przez to też ceny mogą być bardzo różne.

Kurtka pikowana ma wiele zalet. Jej uniwersalność to tylko jedna z nich. W każdym razie by przekonać się, że tak naprawdę kurtka taka nadaje się do wszystkiego, wystarczy tylko spojrzeć na przykładowe blogi o modzie męskiej, gdzie bez problemu znajdziemy poszczególne zdjęcia osób w takich kurtkach w stylizacjach bardziej luźnych oraz biznesowych. Zawsze kurtki takie wyglądają dobrze. Praktyka pokazuje też, że są to ubrania ciepłe, które przy okazji są bardzo smukłe. Noszący je nie będzie więc wyglądał zbyt ciężko, a przy okazji też na pewno nie zmarznie. Warto zaznaczyć też, że taka kurtka czasami może być bardziej funkcjonalna, niż na nią wygląda. Niektóre modele bowiem mają ukryte w kołnierzach lekkie kaptury (które odkrywa się za pomocą suwaka). W wypadku tych kurtek niespodziewany deszcz także nie powinien być przeszkodą.

Oczywiście najlepiej kurtki takie przedstawiają się w klasycznych kolorach. Kurtka pikowana granatowa powinna być najlepszym rozwiązaniem, gdyż kolorystycznie pasuje do bardzo dużej grupy innych ubrań. Nie powinno być też większych problemów z kurtką pikowaną czarną, które w wyglądzie jest jednak cięższa, lecz zachowuje klasyczną budowę. Tak czy inaczej najlepiej jest po prostu przejrzeć oferty sklepów internetowych lub stacjonarnych. Dzięki temu będzie można dowiedzieć się w sposób kompleksowy co oferują dzisiaj sprzedawcy. Tak czy inaczej- kurtki pikowane ciągle są popularne, co oznacza że jest możliwy w miarę tani zakup czegoś, co nie tylko będzie modne i uniwersalne, ale też będzie doskonale spełniało swoje funkcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here