Nowy styl w punk-rocku

0
2403
Nowy styl w punk-rocku

Biała ramoneska jest elementem garderoby, który od niedawna zagościł w modzie światowej. Każdy doskonale zna „image”, za którym idzie wspomniana ramoneska ale w kolorze czarnym. Zmiana koloru powoduje, że nasz outfit nabiera zupełnie innego charakteru, a wydźwięk ubioru, który prezentujemy nadaje niesamowitej oryginalności.
Dlaczego powinniśmy zastanowić się nad zakupem tego typu elementu garderoby jakim jest biała ramoneska? Odpowiedzią na to pytanie jest fakt, że w naszym sklepie znajduje się ona w nieprzeciętnie dobrej cenie. Konkurencja w żaden sposób nie może z nami podjąć walki o klienta gdyż stosunek jakości do ceny naszego produktu jest nie do pobicia. Po co jeszcze się zastanawiać? Zamów swoją ramoneskę, bo towar już jest na wyczerpaniu zapasów.
Biała ramoneska to kurtka, która łączy w sobie styl, drapieżność i elegancję w jednym. Każdy z nas kojarzy przecież czarne ramoneski, które królowały w latach 80, rozpowszechnione na całym świecie (szczególnie w USA i Wielkiej Brytanii) przez amerykański zespół punk-rockowy „The Ramones”. W tamtych czasach każdy z facetów chciał wyglądać jak oni i kupował ramoneskę. Panie nie chciały być gorsze, nie odstępowały Panom na krok i również zaopatrywały się w czarne skórzane kurtki o charakterystycznych krojach.
Powszechnie wiadomo, że jeżeli chcielibyśmy zobrazować funkcję trendów mody w czasie, to zamiast wzrostowej czy spadkowej funkcji liniowej, mielibyśmy do czynienia z sinusoidą, a to oznacza nic innego jak to, że stare trendy powracają, czasami w nowej formie, a innym razem dokładnie w takiej samej jak pierwotnie. W przypadku elementu garderoby, którym jest biała ramoneska, zmieniony został charakterystyczny kolor kurtki, na ten, znacznie silniej odbijający światło niż jego czarny poprzednik. Można twierdzić, że białe ramoneskii są przeznaczone wyłącznie dla Pań ale według mnie to kwestia gustu. Jeżeli niektórzy Panowie lubują się w jasnych kolorach i stylowym kroju, nie widzę przeszkód żeby zaopatrzyli się w tak stylowy element ubioru jakim jest biała ramoneska.
Wiele ubrań z biegiem czasu wychodzi z mody, przestaje dobrze wyglądać w oczach klientów albo wyraźnie przestaje pasować do naszej koncepcji ubioru. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że dobra skórzana kurtka jaką jest biała ramoneska, nie wyjdzie z mody i zawsze będzie wyznacznikiem stylu i elegancji. Są osoby, które będą twierdzić inaczej ale jednak tym, co się liczy jest fakt, że to Ty właśnie dobrze czujesz się w ciuchu, który nosisz.
W internecie można spotkać się teraz z ogromna liczbą tzw. „ekspertów” w niemalże każdej dziedzinie, którzy za skromna opłatą albo czasami nawet bez, mogą Ci doradzić w sprawie mody/stylu/ubioru czy czegokolwiek sobie życzysz. Pamiętaj jednak, że najważniejszym wyznacznikiem tego czy dobrze wybrałeś kurtkę, którą chcesz kupić jest po prostu to czy dobrze się w niej czujesz jak ja założysz. Jeżeli tak, opinia żadnego eksperta nie jest Ci potrzebna, a Ty możesz zaufać swojemu instynktowi i dumnie nosić swoją ramoneskę gdziekolwiek sobie zamarzysz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here