Ochrona dla Xiaomi Redmi 13

0
31

Szukasz smartfona z przyzwoitą specyfikacją techniczną ale nie za miliony? Być może Xiaomi Redmi 13 został stworzony właśnie dla Ciebie. Już samo wykonanie obudowy może przykuć uwagę. Specyfikacja także jest niczego sobie.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup Xiaomi Redmi 13 to pamiętaj także o odpowiednim etui ochronnym dla niego. Wybór pokrowców jest spory dlatego z pewnością znajdziesz taki, który będzie Ci odpowiadać. W zależności od tego jakie są Twoje preferencje, jak często korzystasz z telefonu itp. Tak bardzo ogólnie to dedykowane etui ochronne do Xiaomi Redmi 13 można podzielić na dwie kategorie: nakładki na tył oraz pokrowce z klapką. W każdej z tych kategorii znajdziesz wiele ciekawych propozycji.

Nakładki na tył to nic innego jak case, który chroni boki i tył Redmi 13. Wyświetlacz nie jest niczym zasłonięty co umożliwia szybki dostęp do niego. Tak więc jeżeli jesteś typem osoby, która chce mieć szybki i wygodny dostęp do ekranu to wybór takiej oprawki będzie strzałem w dziesiątkę. Co więcej taki case do Xiaomi Redmi 13 nie będzie powiększał odczuwalnie jego wymiarów. Większość z nakładek jest wykonana ze stosunkowo cienkich, silikonowych materiałów które nie pogrubiają telefonu. Oczywiście nie jest to regułą ponieważ znajdziesz tutaj na przykład etui pancerne do Redmi 13, które jak już sama nazwa wskazuje do cienkich należeć nie będą. Dostępne są tutaj obudowy przeźroczyste, jednokolorowe czy etui ze wzorem.

Pokrowce z klapką do Redmi 13

Pokrowce z klapką do Redmi 13 to sposób, aby w całości zabezpieczyć telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Futerały zamykane to nie tylko odpowiednia ochrona ale także elegancki wygląd oraz funkcjonalność. Znajdziesz wśród nich etui portfelowe – czyli takie które posiadają specjalne kieszonki na dokumenty i karty płatnicze. Futerały otwierane do boku w większości możesz zamienić w podstawki do telefonu. Dostępne są także pokrowce z klapką na której może się wyświetlać data, godzina oraz przychodzące powiadomienia. Możesz wybrać pokrowiec zamykany w wersji klasycznej, taki jak kabura skórzana, czy etui wykonane z czarnego materiału. Dostępne są także kolorowe futerały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here