Zimowe porady dla modnych kobiet

0
1980
Zimowe porady dla modnych kobiet

Wiele kobiet nie darzy szczególną sympatią jesieni oraz zimy. Jak twierdzą, latem modnie ubrać jest się o wiele łatwiej, ma się więcej możliwości, a także lżejsze ubrania sprawiają, że wygląda się po prostu ładniej. Cóż, my nie do końca zgadzamy się z tą opinią. Naszym zdaniem jest wprost odwrotnie. Jesień oraz zima stwarzają mnóstwo możliwości i dają kobiecie możliwość eksperymentowania z wyglądem. Ponadto nie ma co ukrywać, iż wiele jesienno-zimowych ubrań jest na tyle przytulnych, że wprost nie chce się z nich wychodzić. Jak urozmaicić sobie te pory roku, które charakteryzują się chłodem oraz nie do końca sprzyjającymi warunkami pogodowymi? Postaramy się udzielić kilku rad by nawet kobiety zakochane w lecie postarały się przekonać do darzonych niechęcią chłodnych miesięcy.

Kurtki puchowe damskie. Nie sposób wyobrazić sobie bez nich zimne jesienne, a także zimowe dni. Istnieje jednak dość spore grono kobiet, które nie są przekonane do tego typu nakrycia wierzchniego. Dlaczego? Niektóre z nich twierdzą bowiem, że je pogrubia, przez co czują się w tego typu nakryciu mało atrakcyjne. Jest to jak najbardziej błędne podejście! Dobrze dobrana kurtka puchowa podkreśla bowiem zarówno sylwetkę, jak i urodę każdej kobiety. Ważne jest dobranie koloru, który będzie pasował do naszego typu urody. W tym sezonie bardzo modne są odważne puchówki o metalicznym połysku. Jak najbardziej polecamy wybranie tego typu kurtki! W połączeniu z gładkimi, najlepiej czarnymi ubraniami tworzy ona bowiem niesamowicie stylowy zestaw. Jeśli niektóre panie czują, że połyskujące kurtki ewidentnie nie są czymś, co trafiałoby w ich gust, powinny śmiało zdecydować się na coś nieco bardziej stonowanego, jak na przykład klasyczna czerń lub beż.

Inną propozycją mogącą sprawić, iż nawet najbardziej sceptycznie nastawione panie pokochają zimę, jest płaszcz szary damski. Niezależnie od tego, czy będzie on z domieszką wełny, czy też z nieco cieńszej, gładszej tkaniny; szary damski płaszcz nigdy nie wychodzi z mody, niezależnie od fasonu. Dlatego też każda pani może dobrać go wedle własnego gustu – dla kobiet ceniących klasykę najlepszy będzie prosty, z klasycznymi klapami przy dekolcie. Nieco bardziej niecodzienną propozycją będzie płaszcz w tym samym rzecz jasna kolorze, jednak przewiązany w pasie paskiem – szerokim, wąskim, dowolność jest tu naprawdę ogromna.

Ostatnim elementem mogącym umilić ceniącym dobry gust i podążającym za trendami paniom ciężki czas, jakim jest bez wątpienia zima, jest futerko. I tutaj także, jak w przypadku opisanych wyżej nakryć wierzchnich, każda kobieta ma swobodę dostosowania trendu do swoich upodobań. Pewne kobiety lepiej czują się w długich płaszczach, powinny więc zdecydować się na futerko w postaci tegoż właśnie fasonu. Istnieje jednak grono pań, które gustują w nieco krótszych, przylegających kurtkach. Również i dla nich mamy rozwiązanie – nieco krótsze, dopasowane futerka, których również mnóstwo można znaleźć we wszelkiego rodzaju sklepach z odzieżą damską.

Drogie Panie, nie bójcie się zimy! Dajcie szansę jednemu z opisanych wyżej trendów i przekonajcie się, że jesień oraz zima mogą być naprawdę wspaniałym czasem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here