Zimowe trendy dla pań kochających czerń

0
1705
Zimowe trendy dla pań kochających czerń

Nie wszystkie panie wiernie podążają za trendami, nie oglądając się przy tym na swój własny gust. Istnieje wiele kobiet, które posiadają na tyle stabilny, wypracowany przez lata styl, iż nie rezygnują z niego praktycznie nigdy, zaś wszystkie posiadane przez nie ubrania, a także wszystkie tworzone stylizacje wpisują się doskonale w tenże właśnie styl. Wydawać by się mogło, iż paniom pasującym do przytoczonego wyżej opisu zakupy powinny sprawiać o wiele mniejsze trudności, niż pozostałym kobietom, które niekoniecznie wiedzą, co do nich pasuje, z czego zaś powinny zrezygnować. Z jednej strony istotnie może tak być – przykładowo kobiety kochające czerń nie muszą przeglądać w sklepie odzieżowym kurtek we wszystkich oferowanych kolorach; będą one bowiem szukały przede wszystkim czarnego egzemplarza. Jeśli takowego nie znajdą, udadzą się po prostu do innego salonu, który będzie w stanie zaoferować im czarne nakrycie wierzchnie. Z drugiej jednak strony nierzadko styl tego typu kobiet jest na tyle specyficzny i wąski, iż ciężko im znaleźć w powszechnie uczęszczanych sklepach coś, co sprostałoby ich wymaganiom. Tym bardziej zimą, kiedy wybór siłą rzeczy jest nieco mniejszy…

Jednym z modeli, którym zakochane w czerni panie powinny dać szansę, jest bez wątpienia kurtka skórzana z futerkiem. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że skórzane kurtki zazwyczaj są czarne. Idealnie wpisze się więc ona w styl kobiety, której ulubioną barwą jest właśnie wspomniana wyżej czerń. Skąd pomysł na dopięcie do niej futerka? Cóż, jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, gdyż futerko zapewni nam więcej ciepła, niż sama skóra (choć nie należy rzecz jasna zapominać o tym, iż zimowe skórzane ramoneski są specjalnie przygotowane na tę porę roku i zazwyczaj posiadają ciepłą, grubą podszewkę z miękkiego futerka). Jest to więc idealna opcja, która sprawi, że nawet zimą nie trzeba będzie rezygnować ze swojego indywidualnego, wyjątkowego stylu!

Co z butami? Cóż, tu sprawa nie jest już tak oczywista. Od trzech sezonów ogromną popularnością cieszą się zimowe buty na grubych platformach, dlatego zachęcamy panie przede wszystkim do tegoż właśnie typu obuwia zimowego. Jak wiadomo, nie każdy czuje się jednak komfortowo w opisanych wyżej butach. W takim wypadku świetną alternatywą są gładkie, wysokie oficerki z przylegającą cholewką. W kolorze czarnym, rzecz jasna. Mogą być one płaskie, lub na niewielkim obcasie, który zawsze dodaje stylizacji odrobiny elegancji oraz kobiecości. Jeszcze innym rozwiązaniem mogą być niewysokie botki na obcasie, z cholewką sięgającą kostki. Tego typu fason najlepiej prezentuje się w zamszowej oprawie; nie gorzej wyglądają również buty tego typu wykonane ze skóry.

Na koniec chcieliśmy przedstawić jeszcze jedną, choć bezsprzecznie bardzo odważną alternatywę dla czarnej, skórzanej kurtki. Mowa tu o czarnym futerku (rzecz jasna ekologicznym) w dowolnie wybranym przez siebie fasonie. Może występować ono w formie płaszcza, kamizelki lub krótkiej kurteczki; fason nie ma tak naprawdę większego znaczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here