Doskonale podkręcone i wydłużone rzęsy? Tak, to możliwe! Oto najlepsze metody na przedłużanie rzęs

0
1594
Doskonale podkręcone i wydłużone rzęsy? Tak, to możliwe! Oto najlepsze metody na przedłużanie rzęs

Jeśli zastanawiasz się, jak gwiazdy ekranu robią, że mają trwałe i pięknie podkręcone rzęsy bez ciągłego tuszowania, to już spieszę z wyjaśnieniem! Otóż wszystkie hollywoodzkie spojrzenia przeszły zabiegi przedłużania rzęs. Chcesz mieć rzęsy jak Kim Kardashian? Nie ma problemu! Dzisiaj zabieg masz na wyciągnięcie ręki!

Hollywoodzkie spojrzenie

Kiedy widzisz, jak perfekcyjnie wystylizowane rzęsy mają gwiazdy ekranu, nie myśl, że taki efekt uzyskują poprzez własnoręczne stosowanie maskary. To efekty specjalnych stylistek, które zajmują się przedłużaniem rzęs! Dzisiaj możesz i Ty wykonać sobie taki zabieg, gdyż jego koszt nie jest wcale wysoki. Co więcej, wiele salonów oferuje metody idealnie odzwierciedlające np. te rzęsy, które posiadają znane gwiazdy. Ba! Niektóre salony nawet nazywają swoje zabiegi, powołując się na konkretne celebrytki! I tak oto możesz wykonać rzęsy a’la Kim Kardashian! O metodach przedłużania rzęs znajdziesz więcej na http://www.dbamofigure.pl/zadbaj-o-idealna-oprawe-oka-i-wybierz-sie-na-przedluzanie-rzes-poznaj-najlepsze-metody/, gdzie dowiesz się jak zadbać o idealną oprawę oka. Tymczasem wymienimy najpopularniejsze zabiegi, które możesz spotkać w ofertach profesjonalnych salonów. A są to:

  • metoda 1:1,
  • metoda 2:1 inaczej nazywana metodą 2D,
  • metoda 3:1 inaczej nazywana metodą 3D,
  • metoda 4:1 inaczej nazywana metodą 4D,
  • oraz metoda mieszana, czyli połączenie kilku metod zależnie od potrzeb i preferencji klientki.

Warto pamiętać, że taki zabieg należy wykonać w profesjonalnym salonie, gdzie pracują tylko wyspecjalizowane stylistki. Taki salon możesz znaleźć np. za pośrednictwem portalu https://www.moment.pl/rzesy/rzeszow, gdzie zebrano najlepsze salony w mieście. Ich oferty oraz opinie klientek pozwolą Ci wybrać najlepsze miejsce do wykonania zabiegu.

Dlaczego warto wykonać zabieg?

Zabieg przedłużania rzęs pozwala nie tylko uzyskać wymarzone spojrzenie. Przede wszystkim pozwala oszczędzić czas na codziennej stylizacji. Wbrew pozorom daje naturalne efekty, oczywiście pod warunkiem, że zostanie prawidłowo i profesjonalnie wykonany. Dlatego tak ważne jest, aby na zabieg umówić się do profesjonalnego salonu. Tam stylistka zadba o to, by metoda została precyzyjnie dobrana do kondycji rzęs i cech indywidualnych.

Sam zabieg jest bezpieczny. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, powinnaś powiedzieć o nich stylistce. Szczera rozmowa to podstawa dobrze wykonanego zabiegu. Kolejną ważną kwestią jest czas niezbędny na wykonanie usługi. Niestety, zabieg ten wymaga cierpliwości i dokładności. Stylistka niezależnie od metody będzie musiała dokleić sztuczne rzęsy niemalże do każdej naturalnej. W trakcie takiego zabiegu dokleja się średnio od 100 do nawet 200 rzęs. Czas trwania zabiegu to zwykle około 1,5 godziny.

Efekty utrzymują się nawet do 6 tygodni, co zatem rekompensuje poświęcony na zabieg czas. Co więcej, po tym terminie należy udać się na uzupełnienie rzęs. Tutaj już zabieg trwa krócej, bo do pół godziny.

Reasumując, przedłużanie rzęs to bardzo interesujący zabieg pozwalający uzyskać doskonale podkręcone i wydłużone rzęsy na długo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here