Liposukcja – sposób na piękną sylwetkę

0
960
Liposukcja - sposób na piękną sylwetkę

Marzenie o idealnym wyglądzie towarzyszy wielu kobietom. Nie zawsze jednak zdrowy styl życia wystarczy, by wyglądać pięknie. W takiej sytuacji warto skorzystać z osiągnięć medycyny estetycznej. Liposukcja to sposób na oporny tłuszcz. Co warto wiedzieć o zabiegu odsysania tłuszczu?

Liposukcja – jak wygląda zabieg?

Odsysanie tłuszczu Katowice to zabieg, który pozwala wymodelować policzki, podbródek, piersi, ramiona, uda, pośladki, a nawet kostki. Jednak najpopularniejszym zabiegiem jest liposukcja brzucha Katowice. Dlaczego?

Chwila nieuwagi powoduje, że w rejonie brzucha bardzo szybko zaczyna odkładać się tkanka tłuszczowa. Jednocześnie jest to miejsce, z którego najtrudniej pozbyć się nadmiaru tłuszczyku.

Liposukcja Katowice to zabieg, do którego wykorzystywane jest urządzenie, które nazywa się kaniula. Jest to cienka, tempo zakończona igła, która połączona jest rurką z urządzeniem, którego działanie przypomina odkurzacz.

Przed zabiegiem lekarz ustala miejsca, z których należy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Miejsca te zostają zaznaczone na ciele. W trakcie zabiegu lekarz wprowadza kaniulę pod skórę, w ten sposób likwidując nadmiar tkanki tłuszczowej.

Rekonwalescencja po zabiegu

Odsysanie tłuszczu Katowice to zabieg, który trwa od 30 minut nawet do 2 godzin. Podczas jednego zabiegu można usunąć nawet 3 – 4 litry tłuszczu. Jest to zabieg, który w krótkim czasie przywraca piękną sylwetkę. Trzeba jednak pamiętać, że liposukcja katowice nie pozwala na natychmiastowy powrót do normalnego życia.

Po zabiegu odsysania tłuszczu Katowice pacjent musi spędzić 1 – 2 dni w szpitalu, by lekarz mógł się przekonać, że zabieg przebiegł prawidłowo i nie wystąpiły żadne skutki uboczne. Trzeba również wiedzieć, że ciało po zabiegu jest opuchnięte i bolesne.

Liposukcja brzucha Katowice to również konieczność noszenia specjalnego kombinezonu, który opina ciało. Kombinezon uszyty jest ze specjalnego materiału i należy go nosić przez całą dobę w ciągu miesiąca. Po tym czasie można kombinezon zdjąć i cieszyć się efektami udanego zabiegu.

Pierwsze chwile po zabiegu liposukcji Katowice nie są łatwe. Ciało jest opuchnięte i obolałe. Efekty, które można osiągnąć dzięki zabiegowi są jednak tego warte.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here