Mała latarka z akumulatorem

0
1070

Jeżeli potrzebujemy małej poręcznej latarki wówczas dobrze sprawdzi się latarka taktyczna, są to najczęściej latarki małych wymiarów które jednak dają strumień świetlny o dość dużej mocy, nawet 1000 lumenów.

Możemy oczywiście zakupić model który będzie posiadał własny akumulator, który pozwoli na kilka godzin pracy. Naturalnie są to modele bardzo poręczne, możemy nosić je w kieszeni, przy czym dają dość dobry strumień światła który możemy wykorzystać na kempingu czy na rybach.

Uniwersalna latarka taktyczna

Latarki tego typu dzięki małym rozmiarom możemy zastosować także podczas prac w domu, z pewnością może przydać się w przypadku naprawy samochodu czy też wymiany rur kanalizacyjnych, skorzysta z nich hydraulik czy też elektryk. Naturalnie są one bardzo wszechstronne, często wykorzystywane są przez służby mundurowe, myśliwych, oczywiście doskonale sprawdzą się także w domu. Często są to latarki pokryte aluminium, dzięki czemu są bardzo trwałe, są to oczywiście latarki wodoodporne dlatego możemy używać ich także w czasie deszczu. Możemy oczywiście wykorzystać różne modele, które zasilamy ze zwykłych baterii AA lub też posiadające akumulator. Modele z wbudowanym akumulatorem będziemy mogli ładować za pomocą łączy USB, dodatkowo mogą także wykorzystywać zamiennie miejsce na umieszczenie baterii. Będzie to bardzo wygodne ponieważ możemy łatwo a naładować ją z powerbanku, czy też podczas jazdy samochodem. W tym przypadku pozwalają one na czas pracy przez kilka godzin. Mogą być to latarki o długości przykładowo od 12 do 15 cm, średnicy około 4 cm, małe rozmiary z pewnością będą w tym przypadku zaletą, będziemy mogli tego rodzaju latarkę łatwo schować do kieszeni, będzie bardzo poręczna. Dobrej jakości latarka taktyczna będzie posiadała także specjalny system uszczelek którzy będzie zabezpieczał ją przed wilgocią czy też pyłem, dzięki czemu będzie to urządzenie bardzo trwałe. Z pewnością możliwość zastosowania w różnych warunkach, małe rozmiary sprawiają że latarka taktyczna będzie bardzo dobrym pomysłem jeżeli potrzebujemy oświetlenia w miejscu trudno dostępnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here