Oszczędzamy na wyprzedażach znanych marek

Są ludzie, którzy wolą kupować produkty tanie (myśląc, że oszczędzają), są jednak tacy, którzy wolą nieco dopłacić i mieć coś markowego. Które podejście jest lepsze? Wydaje się, że prawda leży gdzieś pośrodku i tak jak nie warto jest przepłacać za samą, wybitnie ekskluzywną markę (kierowaną dla bogatych celebrytów), tak trzeba mieć świadomość, że kupując tanie rzeczy, często dwa razy się traci. Jest nawet takie nieco prześmiewcze powiedzenie „nie stać Cię na tanie rzeczy”. Chodzi w nim o to, że kupując takie bezfirmówki oszczędzamy tylko pozornie, bo w rzeczywistości bardzo szybko się one psują i musimy kupić nowy produkt.

Wydaje się więc, że najlepszym wyjściem jest kupowanie rzeczy, solidnych, firmowych, ale jednocześnie kierowanych do masowego odbiorcy. Problem jest tylko taki, że ceny nowości od znanych marek potrafią być bardzo wysokie. Jeżeli ktoś jednak interesuje się zakupami, to doskonale sobie zdaje sprawę z tego, jak oszczędzać na wyprzedażach znanych marek – bo jest to jak najbardziej możliwe. Po prostu trzeba się orientować i interesować tym, gdzie i kiedy odbywają się wartościowe i ciekawe wyprzedaże. Takie wyprzedaże znanych marek mogą mieć albo charakter lokalny (na przykład przy likwidacji lub przenosinach lokalnego oddziału jakiegoś sklepu), albo też charakter ogólnopolski (gdy cała sieć, wraz ze wszystkimi swoimi punktami decyduje o wyprzedaży całej starej kolekcji, by zrobić miejsce w sklepach na nową).

Skąd jednak wiedzieć, gdzie odbywają się wartościowe wyprzedaże? Nie chodzi przecież o to, by dzień w dzień biegać po galeriach handlowych i na bieżąco szukać okazji. Na szczęście, w dzisiejszych czasach mamy internet, w którym znajdziemy prawie wszystko. Są na przykład strony (poświęcone zakupowym pasjonatom), na których są informacje zbiorcze odnośnie tego, gdzie w danym czasie kupimy znane i cenione, markowe produkty w znacznie obniżonych cenach. Jedną z takich stron znajdziemy na przykład pod adresem: https://mybaze.com/pl/marki-wyprzedaze.

Na tej stronie znajdziemy produkty, które głównie kojarzą się z modą męską, damską i dziecięcą (takie jak firmowe spodnie, koszule, sukienki), ale także obuwie różnego typu (letnie i zimowe) oraz wszelkiego typu galanterię i akcesoria podróżne (szale, czapki rękawiczki, ale także paski, torebki, walizki). Można trafić naprawdę rewelacyjne wyprzedaże znanych sklepów, które dochodzą do wartości osiemdziesięciu procent. Co więcej, na tej stronie możemy też wygodnie filtrować produkty po ich markach i producentach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here