Wybór odpowiedniej suszarki do włosów

0
1168
jaką suszarkę do włosów wybrać?
fot. Pexels.com

Niestety nie każdy ma czas pozostawić włosy do naturalnego wysuszenia. Jeśli codziennie myjemy głowę, warto zainwestować w dobrą suszarkę, która nie zniszczy i nie przesuszy naszych włosów. Jaką suszarkę kupić? O tym w dzisiejszym artykule. 

Przeczytaj też: http://niepolka.pl/suszarka-do-wlosow-jaka-wybrac-by-nie-niszczyc-wlosow/

Którą suszarkę wybrać?

Suszarka suszarce nierówna. Obecnie technologie zawarte w nowoczesnych suszących urządzeniach potrafią nie tylko nie niszczyć włosów, ale również nadać im piękny i zdrowy wygląd. Decydując się na takiej klasy sprzęt, musimy się liczyć z wysokimi kosztami. Ceny profesjonalnych suszarek do włosów sięgają nawet 1000 złotych. Jeśli mamy długie, gęste i lśniące włosy warto ponieść ten koszt, ponieważ ich regularne suszenie wysokiej jakości sprzętem pozwoli nam choćby zaoszczędzić na regenerujących zabiegach u fryzjera. 

Cechy dobrej suszarki do włosów

Przy wyborze odpowiedniej suszarki do włosów nie powinniśmy się sugerować wyłącznie wyższą ceną. Na co warto zwrócić uwagę, kupując suszarkę?

  • Moc – moc suszarki jest bardzo ważna – urządzenia o mocy 2200 W potrafią szybko i skutecznie wysuszyć włosy bez większego uszczerbku na ich kondycji.
  • Regulacja ciepła – na tę pozycję powinny być szczególnie wyczulone osoby, które posiadają cienkie i wrażliwe włosy. Odpowiednia regulacja temperatury pozwala uchronić czuprynę od nadmiernego przesuszenia.
  • Chłodny nawiew – to suszarkowy must have. Zimne powietrze nie niszczy włosów, dlatego powinniśmy wybierać wyłącznie suszarki z opcją chłodnego nawiewu.
  • Jonizacja – prawdziwa włosomaniacy nie wyobrażają sobie dobrej suszarki bez opcji jonizacji. Jest to zbawienna funkcja dla naszej czupryny, ponieważ odpowiada za domykanie łuski włosa, dzięki czemu włosy po wysuszeniu są pełne blasku. Co więcej, jonizacja zabezpiecza włosy przed zniszczeniem.
  • Ceramika – ceramiczna powłoka odpowiada za lepsze i równomierne rozprowadzanie się ciepła do wnętrza włosów bez naruszenia zewnętrznej powłoki.

Zobacz także: http://urodelka.pl/dlaczego-warto-pic-sok-z-brzozy/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here