Jaką sukienkę założyć na wesele?

0
1438

Otrzymałaś właśnie zaproszenie na wesele i już zastanawiasz się nad tym, co na siebie włożyć? To zupełnie normalne. Kobiety przejmują się przecież swoją prezencją, a w przypadku tak ważnych uroczystości chcą wyglądać inaczej niż zazwyczaj. Na pewno masz już w szafie jakieś eleganckie sukienki wieczorowe, więc mogłabyś wykorzystać którąś z nich, jeżeli nie zamierzasz wydawać kolejnych pieniędzy. A jeśli wydatki nie mają dla ciebie znaczenia, poszukaj czegoś nowego. Zawsze warto przecież wyposażyć garderobę w kolejną piękną kreację. Na pewno jeszcze wiele razy będziesz mogła ją na siebie założyć i to nie tylko z okazji uroczystości weselnej, ale też i z powodu randki, ważnego spotkania firmowego czy nawet na domową imprezę ze znajomymi.

Sukienki trendy 2021

Koniecznie trzymaj się jednak pewnych zasad. Nie są one sztywne, ale mimo tego każdy je zna i każdy na ogół stara się ich przestrzegać. Pierwsza z nich mówi o tym, by na wesela i śluby nie ubierać się na czarno. Nawet jeśli jest to twój ukochany kolor, w którym czujesz się najlepiej, ten jeden raz powinnaś z niego zrezygnować, by nie popełnić gafy.

Jeżeli już koniecznie musisz wybrać sukienkę w ciemnym kolorze, postaw raczej na intensywny grafit bądź klasyczny brąz. Czystej czerni staraj się unikać, zwłaszcza jeśli w całości pokrywa ona suknię. Nie jest ona postrzegana zbyt dobrze, gdyż kojarzy się raczej z tymi mniej przyjemnymi uroczystościami, takimi jak pogrzeby bądź stypy. Jeżeli jednak mimo wszystko najbardziej lubisz się w czerni, zwróć uwagę na sukienki od projektantki https://chelminskamarzena.pl/ występujące właśnie w tym kolorze, ale zdobione barwnymi wzorami i fantazyjnymi kwiatami, które doskonale je uzupełniają i ożywiają.

Sukienki z klasą na wesele

Druga zasada mówi natomiast o tym, że suknie na wesele nie powinny być białe. Ten kolor zarezerwowany jest wyłącznie dla panny młodej. Na pewno to ona założy idealnie białą suknię, więc nie powinnaś tworzyć dla niej konkurencji. Wyjątkiem są tu wyłącznie dzieci. Nikt na pewno nie spojrzy krzywo na małą dziewczynkę ubraną w białą sukienkę, ale gdybyś to ty założyła coś podobnego, mogłabyś niepotrzebnie narazić się na nieprzyjemne uwagi starszego towarzystwa. A po co dokładać sobie kłopotów, skoro można tak łatwo ich uniknąć.

Jeżeli lubisz jasne kolory, wybieraj po prostu sukienki stylowe w kolorze klasycznego beżu, stonowanej żółci lub jasnego karmelu. Samej czystej bieli staraj się unikać tak samo jak czerni, zwłaszcza jeśli jest ona barwą dominującą w sukni. Białe mogą być jednak chociażby twoje dodatki. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś do ciemnej sukni założyła takie jasne pantofle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here